fbpx

O mně

Jsem grafik a web designer na volné noze ...

Jsem grafik. Tělem i duší. Navrhuji vizuální podobu webů, tvořím loga a reklamní tiskoviny. Grafické práci se věnuji profesionálně již 9 let a stále mě naplňuje stejným způsobem.

Vytvářím moderní, atraktivní grafiku přesně na míru pro každého zákazníka. Jsem profesionál, ale v prvé řadě člověk, pro kterého je důležitý osobní přístup a komunikace.

Zákazníci si u mě nejčastěji objednávají vektorovou grafikou - ať již ikony, loga či reklamní letáky. Co mi podle nich ale také skutečně dobře jde, je propojení offline a online grafiky. Bez toho se dnes neobejde žádná menší i větší firma.

Jak bude probíhat naše spolupráce

VIZE

Na počátku všeho bylo slovo. Ale ještě před ním musela být myšlenka. Úplně tak stačí, abyste i vy měli alespoň přibližnou představu. Já potom vaši vizi, myšlenku či plán zhmotním.

SPOLUPRÁCE

Pokud se vzájemně rozhodneme spolupracovat, probereme hned na začátku váš záměr a očekávání. Vezmeme v potaz vaše požadavky a dle nich budu směle směřovat k cíli.

TERMÍNY

Jsem tak trošku puntičkář se smyslem pro detail. Současně ale realista. Proto stanovíme takový termín, který bude v mých silách dodržet. A vězte, že termíny jsou pro mě svaté.

Svět grafiky se mění. Stejně jako všechno kolem nás. Včerejší postupy jsou mnohdy zastaralé a ty dnešní možná budou za pár týdnů také.

Proto se neustále vzdělávám a učím nové techniky a sleduji nejnovější trendy. Chci, aby moje práce byla špičková. A vy jste s ní byli vždy spokojení. To je mým cílem.

I přestože je grafický design pro mě prací i zábavou, občas ale potřebuji také vypnout. V tyto momenty sportuji či cestuji. Když ale bude něco hořet, zastihnete mě i v době dovolené či cest na emailu či telefonu.


Oblasti, kterým se věnuji

  • Grafický design
  • Komunikační design
  • Editorial design
  • Identita / Branding
  • Design tiskovin
  • Infografika
  • Ilustrace
  • Typografie
  • Webdesign

Grafiku miluji. Ať již se jedná o drobnější práce pro jednotlivce či menší firmy nebo rozsáhlejší práce pro organizace a firmy větší. Ke každému projektu přistupuji stejně. Se stejnou zodpovědností, pečlivostí i nadšením. Grafika je totiž mé poslání. A já věřím, že když člověk má svoji práci rád, vždy se to projeví v jejím výsledku...